KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824029
nr 1382 4029
Adolf Säfve, Landskap, Signerad. Olja på pannå, 29x59 cm, yttermått inklusive ram: 37x67
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:30:03
27/2 14:48:04
100 kr
1/3 18:16:12